Derya Nizam

Yerküre Kooperatifi

In Posted

Derya Nizam
yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

İzmir Ekonomi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğretim üyesidir. Lisans ve yüksek lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden, doktora derecesini ise Sydney Üniversitesi Sosyoloji ve Sosyal Politika Bölümü’nden aldı. Araştırmaları tarımsal ve kırsal dönüşüme odaklanmakta. Coğrafi işaret koruması ve diğer alternatif kırsal kalkınma araçları üzerine çalışmalar yürütüyor. Araştırmaları klasik “kır sorunu” literatürü bağlamında tarım ve gıda çalışmalarına istisnai metodolojilerin gelişimine öncelik veriyor. 2012 yılında Rural Sociological Society tarafından düzenlenen Ronald Wimberley En iyi Makale Ödülü’nü kazandı.

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

05.05.2023

Sevgili Ortağımız,

 

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu 08 Haziran 2023 tarihinde Genel Merkezimizde saat 14:00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 15/06/2023 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi mektup olarak posta adreslerinize iletilmiştir. 

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza  olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi