Murat Bayramoğlu
yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

London Metropolitan Üniversitesi’nden mezun oldu. 2003- 2005 yıllarında Avrupa Birliği, Sağlık Bakanlığı ve IBC işbirliğinde yürütülen Sağlık Programı’nın Koordinatörlüğünü, 2005-2009 yılları arasında Ardahan ve Kahramanmaraş Kırsal Kalkınma Projeleri Koordinatörlüğü yaptı. Halen kırsal kalkınma projeleri ve bu alanda eğitim programlarını yönetiyor. “Sürdürülebilirlik Penceresinden Yerel ve Kırsal Kalkınma” kitabının eş editörlüğünü üstlendi. Edebiyat ve kültür dergilerinde öyküleri, sinema tarihi, film eleştirileri ve popüler kültür konularında yazıları yayınlandı. Bir çeviri kitabı sahibi olan Bayramoğlu, ulusal ve uluslararası festivallerde gösterime girmiş 2 belgesel filmin yönetmenliğini üstlendi.

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

16.09.2021

Sevgili Ortağımız,

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 15 Haziran 2021 tarihinde yapılması planlanan ve salgın koşulları nedeniyle ertelenen 2. Olağan Genel Kurulu 22 Ekim 2021 tarihinde Genel Merkezimizde (1938. SOKAK. GÜL SİTESİ NO:3/27 Mutlukent Mh. Çankaya / Ankara) saat 10.00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 04/11/2021 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi eposta adreslerinize gönderilmiştir.

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi