Orkun Doğan
yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İktisat Bölümü’nden mezun oldu.   Ekonomi ve Sosyal Politika alanında Bilgi Üniversitesi ve Barcelona Graduate School of Economics’te yüksek lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde doktora eğitimini sürdürüyor ve aynı bölümde araştırma görevlisi olarak çalışıyor. İktisat ve Sosyal Politika alanında edindiği akademik yaklaşımla tarım ve ekoloji alanına odaklanıyor. Tarım ekonomisi alanındaki çalışmalarını, tarım eğitimi alarak teknik olarak da beslemeye çalışıyor. Aynı zamanda farklı tarımsal üretim denemelerine katılarak araştırmalarını ve gözlemlerini sahada amatörce pratik etmeye gayret ediyor. Tarım ve gıda alanında üretici ve tüketici örgütlenmelerinin önemine inanarak bu alanda araştırmacı ve katılımcı olarak çalışmalar yürütüyor. Yerküre Kooperatifi ve Bükoop ortağı, Kır Araştırmaları Ağı ve Köstebek Kolektif üyesi, Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği ve Çiftçi-Sen gönüllüsü.

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

05.05.2023

Sevgili Ortağımız,

 

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu 08 Haziran 2023 tarihinde Genel Merkezimizde saat 14:00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 15/06/2023 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi mektup olarak posta adreslerinize iletilmiştir. 

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza  olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi