Projeler, Tamamlanan Projeler

İnfografiklerle İstanbul’da Tarımsal Üretim ve Gıda Tedarik Sistemleri

Project details

Kurum

Yerküre Koop

Yayınlanma Tarihi

Mart-Haziran 2021

Category

Projeler, Tamamlanan Projeler

İnfografiklerle İstanbul'da Tarımsal Üretim ve Yaş Sebze-Meyve Gıda Tedarik Sistemleri

Yerküre Kooperatifi olarak İstanbul’da tarımsal üretim ve yaş sebze meyve tedarik sistemleri üzerine yaptığımız araştırmalarda derlediğimiz verileri infografik posterler şeklinde tasarladık.

3 bölümden oluşan bu posterlerde İstanbul’un tarihsel ve güncel tarımsal üretim ve gıda tüketim değerleri; belli yaş sebze meyve ürünlerinde İstanbul ve Marmara Bölgesi üretim ve tüketim verileri üzerinden İstanbul’un kendine yeterlilik hesaplamaları; gıda tedarik zincirlerinin genel görünümü ve yarattığı maliyetler üzerine çeşitli verileri bulabilirsiniz.

Share on
Previous

Değer Zinciri Analizi – Eğitim

Next

İstanbul Yaş Sebze Meyve Tedariki ve COVID-19 Salgını

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

05.05.2023

Sevgili Ortağımız,

 

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu 08 Haziran 2023 tarihinde Genel Merkezimizde saat 14:00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 15/06/2023 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi mektup olarak posta adreslerinize iletilmiştir. 

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza  olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi