Projeler, Tamamlanan Projeler

Değer Zinciri Analizi – Eğitim

Project details

Kurum

Genç İşi Kooperatifi

Teslim Tarihi

07 Temmuz 2021

Category

Projeler, Tamamlanan Projeler

Değer Zinciri Analizi: Kurumsal Çerçeve, Yöntem ve Uygulama Eğitimi

Genç İşi Kooperatifi, Gaziantep Zeytin ve Zeytinyağı üzerine yürüttüğü bir araştırma kapsamında kooperatifimizden Değer Zinciri Analizi eğitimi aldı. 2 gün süren 5 saatlik bir eğitim programıyla hem değer zincirine farklı yaklaşımları, yöntemsel tartışmaları, uygulamada ortaya çıkabilecek sorunları çeşitli örnekler ve kendi deneyimlerimiz ışığında aktardık.

Kuruluşumuzdan bu yana yakın temasta olduğumuz, kendilerinden çok şey öğrendiğimiz ve işbirliğimizi geliştirmek için çok hevesli olduğumuz Genç İşi Kooperatifi ile kendi uzmanlık alanımızda böyle bir eğitim programında buluşmak çok keyifliydi!

Share on
Previous

Trakya Gastronomi Rehberi

Next

İnfografiklerle İstanbul’da Tarımsal Üretim ve Gıda Tedarik Sistemleri

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

18.05.2024

Sevgili Ortağımız,

 

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 2023 yılı Olağan Genel Kurulu 21 Haziran 2024 tarihinde Genel Merkezimizde saat 10:00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 28/06/2024 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi mektup olarak posta adreslerinize iletilmiştir. 

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza  olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi