İstanbul’un Gıda Tedarik Zincirlerini Araştırıyoruz!

Yerküre Kooperatifi

In Faaliyetler Posted

Greenpeace için hazırladığımız “Türkiye’nin Gıda Sistemi ve İstanbul’un Tedarik Zinciri” başlıklı raporumuza online erişebilirsiniz. Bu rapor Türkiye’de tarımsal üretim ve gıda tedarik zincirlerinde temel eğilimler ve sorunları anlatarak olası çözüm önerilerini tartışıyor. İstanbul’da için alternatif, adil, erişilebilir, gerçekçi ve sürdürülebilir gıda tedarik zincirleri kurulmasına dair bilgi üretmeye devam edeceğiz.

Rapora ulaşmak için: Türkiye’nin Gıda Sistemi ve İstanbul’un Tedarik Zinciri Rapor Metni

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

16.09.2021

Sevgili Ortağımız,

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 15 Haziran 2021 tarihinde yapılması planlanan ve salgın koşulları nedeniyle ertelenen 2. Olağan Genel Kurulu 22 Ekim 2021 tarihinde Genel Merkezimizde (1938. SOKAK. GÜL SİTESİ NO:3/27 Mutlukent Mh. Çankaya / Ankara) saat 10.00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 04/11/2021 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi eposta adreslerinize gönderilmiştir.

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi