Fatih Tatari
yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Kalifornia Üniversitesi, Davis’te sosyokültürel antropoloji alanında doktora çalışmalarını sürdürüyor. Aynı bölümde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Lisansını Boğaziçi Üniversitesi ekonomi, yüksek lisansını ise aynı üniversitenin sosyoloji bölümünde tamamladı. Daha önce İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Doktora araştırmasını Kars bölgesinde sürdürüyor. Çalışmasında yerel hayvancılık ve peynircilik pratikleri, Türkiye hayvancılığında dönüşüm, Kars sınır bölgesinde kırsal dönüşüm tarihi, ulus devlet sınırları ve çiftçi örgütlenmelerine odaklanıyor.

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi

Yerküre Ortaklarına Çağrı:

05.05.2023

Sevgili Ortağımız,

 

Yerküre Yerel Çalışmalar Sosyal Kalkınma Proje Danışmanlığı Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifimizin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu 08 Haziran 2023 tarihinde Genel Merkezimizde saat 14:00’da çoğunluklu olarak yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz ikinci toplantının aynı yer ve saatte 15/06/2023 tarihinde yapılmasına karar verilmiştir. Genel Kurul gündemi mektup olarak posta adreslerinize iletilmiştir. 

Kooperatifimizin yönetim kurulu olarak Genel Kurulumuza katılımınızın önemli olduğunu, katılamadığınız takdirde dilerseniz vekaletinizi genel kurula katılma hakkı bulunan bir başka ortağımıza verebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi’nin çalışmalarını tüm ortaklarımızın akıl ve iradesiyle daha iyi yerlere taşıyacağımıza  olan inancımızla, hepimize sağlıklı günler diliyoruz.

Yerküre Yerel Çalışmalar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

yerküre yerel çalışmalar kooperatifi